Nieruchomości

Tematyczny blog internetowy!

Home » Architektura » Sale weselne Kraków

Sale weselne Kraków

Posted by admin Categories: Architektura
Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wesele to ważne wydarzenie, które musi pozostawić po sobie tylko dobre uczucia. Warto je zaplanować w ciekawym lokalu, w którym można fantastycznie się bawić. Sala powinna być optymalna jeśli chodzi o wielkość, żeby było wolne miejsce na ustawienie stołów oraz na parkiecie dla tańczących. Na pewno jakość miejsca jest ważna. Przystrojenie sali powinno być starannie przemyślane, oświetlenie stonowane, lecz nie za ciemne. Wielu ludzi uszanuje subtelne dekoracje kwiatowe. W sąsiedztwie lokalu weselnego musi znajdować się parking, gdzie będzie można pozostawić pojazd. Sala powinna mieć boczne pomieszczenie, gdzie można zmienić okrycie, pozostawić rzeczy, zrelaksować się przez kilka minut. Nie wolno wynajmować za małej sali, ponieważ impreza nie będzie udana, a przyjęcie weselne to w przeważającej części taniec i muzyk. Jeśli muzyka jest grana na żywo to koniecznie trzeba zapewnić przestrzeń dla zespołu muzycznego. Przy takim miejscu należałoby postawić wodę, z uwagi na to, że członkom zespołu zdarza się, że zasycha w gardle i muszą uzupełnić płyny.

Sala odpowiednio wentylowana

Sala nie może być niedotleniona. Najkorzystniejsza jest klimatyzacja. Jeżeli klimatyzacji nie ma to powinno się zapewnić możliwość otwierania sali i wpuszczania powietrza. Sala właściwie przewietrzona to miejsce doskonałe, dające szanse na taneczne szaleństwo. Jeżeli jest duszno to ludzie bardzo się pocą, przeraźliwie się męczą i nie chcą się bawić. Podłoga nie powinna być zbyt śliska, po to aby tańczący nie przewracali się. W sali musimy też ułożyć piękne dekoracje – tak jak nadmienialiśmy wcześniej – jednak nie zbytnio męczące – między innymi wiązanki lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych roślin jest duszący oraz męczący. Nie sprawdzi się w ogóle, będzie zamiast tego sprawiał, że zaproszeni od razu poczują się zmęczeni.

Położenie sali

Lokalizacja sali jest istotna – jeśli przy hotelu z salą weselną jest park lub duży ogród to rodzina oraz przyjaciele mogą wyjść, pospacerować, spokojnie porozmawiać ze znajomymi. Jeżeli budynek zlokalizowany jest przy ruchliwej ulicy to ludzie nie będą uradowani z takiej lokalizacji. W sali nie powinno się palić. W hotelu muszą znajdować się łazienki a najlepiej więcej niż dwie. Przyjęcia weselne bywają duże – na 50, 100 czy 200 osób. Takie przyjęcie okolicznościowe musi posiadać odpowiednią infrastrukturę oraz, a także zaplecze, gdzie robione są potrawy lub są podgrzewane gotowe dania. To zaplecze musi być dobrze wietrzone, aby klimaty z kuchni nie wchodziły na salę weselną. Przydałaby się także szatnia, w której można zostawić płaszcze gości weselnych. Zastosowanie znajdą także opakowania jednorazowe, żeby można dać gościom na wynos jedzenie, jeżeli zostaje po weselu.
Zatem odpowiednie zaplanowanie jest ogromnie ważne. Wielkość sali, jej aranżacja i lokalizacja są kluczowe dla sukcesu projektu pod nazwą wesele.
źródło: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

Nietrzymanie moczu l

Dokuczliwości zdrowotne pań oraz mężczyzn na całym świecie są tak ...

Systemy podciśnieni

wiele osób w przytomnych czasach, montuje w swoich domach systemy, ...

Najnowocześniejsza

Najnowocześniejsza technologia ułatwia życie człowiekowi na każdym kroku, a w ...

Myjki - sprzęt potr

Myjki służą w głównej mierze do usuwania zabrudzeń na rozmaitych ...

W jaki sposób zaosz

Choć w naszym kraju alternatywne źródła energii nie są aż ...